ITligent Group Sp. z.o.o.

ITligent Group jest spółka zajmującą się kompleksową realizacją projektów IT & eBusiness. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji systemów dedykowanych, aplikacji internetowych, aplikacji mobilnych, platform e-commerce i m-commerce oraz aplikacji SmartTV. Realizujemy projekty IT zarówno dla podmiotów rynku polskiego, jak również dla klientów międzynarodowych. W związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

HR Manager

Miejsce pracy: Warszawa

HR Manager

Opis stanowiska:

Osoba odpowiedzialna za kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych na potrzeby spółki oraz projektów outsourcingowych – w Polsce i za granicą; budowę i zarządzanie bazą HR potencjalnych pracowników z sektora IT oraz inne działania związane z szeroko rozumianym obszarem HR.

Zakres kompetencji:

  • Wyszukiwanie pracowników o pożądanych kompetencjach – IT.
  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych.
  • Budowa i zarządzanie bazą HR potencjalnych pracowników z sektora IT.
  • Wsparcie procesów sprzedaży outsourcing – poprzez dobór odpowiednich profili.
  • Nadzór nad obsługą kadrową pracowników firmy.
  • Budowanie pozytywnych relacji pracowniczych – employer branding.
  • Współpraca z agencjami rekrutacyjnymi
  • Inne działania związane z szeroko rozumianym obszarem HR.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w rekrutacji pracowników IT.
  • Dobra znajomość metod, technik i narzędzi związanych z poszukiwaniem i rekrutacją pracowników.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Wysoka samodzielność w działaniu, decyzyjność oraz wielozadaniowość.
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i realizowania bardziej złożonych zadań.
  • Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy, zagadnień płacowych i podatkowych.
  • Dokładność i sumienność.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zaradność.
  • Inicjatywa w działaniu.
  • Odpowiedzialność za efekty swojej pracy.

Dodatkowymi atutami będzie:

  • Wiedza i praktyczne umiejętności z zakresu e-marketingu na potrzeby procesów rekrutacyjnych.
  • Znajomość i zainteresowania w obszarze: IT / e-marketingu / Internetu.
  • Wiedza i umiejętność w zakresie tworzenia umów pracowniczych.

Oferujemy:

  • Szeroki i różnorodny zakres obowiązków z obszaru HR.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia od sukcesów).
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, z dużą dynamiką wzrostu.
  • Możliwość szybkiego awansu.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w ambitnym i nastawionym na sukces zespole.
  • Możliwość opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań, realny wpływ na rozwój firmy.
  • Dużą samodzielność w działaniu.
  • Udział w ambitnych projektach, również o skali międzynarodowej.
  • Częściowo elastyczne godziny pracy.

Aplikację zawierającą CV, z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r, o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)
prosimy przesłać na adres: , w tytule wpisując: HR Manager